LINNESKÅP, ek, 1900-talets första hälft.

249238. LINNESKÅP, ek, 1900-talets första hälft.

längd 120, bredd 46,5, höjd 137 cm.

Slitage, skador, fanersläpp.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, fanersläpp.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 927