STOL, 1900-tal.

STOL, 1900-tal.
2491975. STOL, 1900-tal.

höjd 84 cm, sitthöjd 46 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
2491975. STOL, 1900-tal.

höjd 84 cm, sitthöjd 46 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 222