EN BALINESISK ELLER JAVANESISK SKUGGDOCKA.

2491950. EN BALINESISK ELLER JAVANESISK SKUGGDOCKA.

75cm hög.

Ej garanterad, med smärre slitage och skador, speciellt på armbågsfogar.

Gör en kostnadsfri värdering!

75cm hög.

The Auction Hub
Antal besök: 321