BO ÅSTEDT. "Skånegård i morgondis", olja på pannå, signerad B. Åstedt, daterad á tergo 1977.

249184. BO ÅSTEDT. "Skånegård i morgondis", olja på pannå, signerad B. Åstedt, daterad á tergo 1977.

19,5x26,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

19,5x26,5 cm.

Antal besök: 1 572