SKRIVBORD, Engelsk-stil.

SKRIVBORD, Engelsk-stil.
2491837. SKRIVBORD, Engelsk-stil.

2 hurtsar, lös skiva.
Längd ca. 178, bredd 90, höjd 75 cm.

Repor, fläckar, slagmärken, ben med skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 hurtsar, lös skiva.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 611