Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
CARL GABRIEL WADELL. Porträtt av Konung Oscar II av Sverige, signerad och daterad -99.
249158. CARL GABRIEL WADELL. Porträtt av Konung Oscar II av Sverige, signerad och daterad -99.
57 x 77 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
57 x 77 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 524