ARVID KNÖPPEL. Studie av hjortdjur, litografi, signerad och numrerad 149/150.

249118. ARVID KNÖPPEL. Studie av hjortdjur, litografi, signerad och numrerad 149/150.

ca 45 x 34 cm.

Glas saknas.

Arvid Knöppel (1892–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 45 x 34 cm.

Glas saknas.

Arvid Knöppel (1892–1970)

Antal besök: 2 333