JOHAN MEYER ANDERSEN, OLJA PÅ DUK.

2490799. JOHAN MEYER ANDERSEN, OLJA PÅ DUK.

Johan Meyer Andersen 1918-2005.
Motiv föreställandes man med häst och vagn vid havet. Signerad. Bildmått: ca 95 x 85 cm. Rammått: ca 109 x 78 cm.

Lättare ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare ramslitage.

Antal besök: 570