PARTI PLÅTLEKSAKER, 4 delar, bl.a Japan, 1900-talets andra hälft.

249055. PARTI PLÅTLEKSAKER, 4 delar, bl.a Japan, 1900-talets andra hälft.

"Space Patrol 2019", Made in japan, höjd 9, diameter 20 cm.
"Radiobil", Made in Western Germany, höjd 5 cm.
Bil med rymdtema, längd 34 cm
Militärbåt, Made in Japan, längd 28 cm.

Slitage, defekter, icke kompletta, repor, saknade delar på samtliga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bil med rymdtema, längd 34 cm

Antal besök: 1 022