PARTI PLÅTLEKSAKER, 4 delar, bl.a Japan, 1900-talets andra hälft.
249055. PARTI PLÅTLEKSAKER, 4 delar, bl.a Japan, 1900-talets andra hälft.
"Space Patrol 2019", Made in japan, höjd 9, diameter 20 cm.
"Radiobil", Made in Western Germany, höjd 5 cm.
Bil med rymdtema, längd 34 cm
Militärbåt, Made in Japan, längd 28 cm.
Slitage, defekter, icke kompletta, repor, saknade delar på samtliga.
Bil med rymdtema, längd 34 cm