SKRIVBYRÅ, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

249044. SKRIVBYRÅ, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Ca. längd 85, bredd 35, höjd 89 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 408