VITRINSKÅP, 1900/2000-tal.

VITRINSKÅP, 1900/2000-tal.
249037. VITRINSKÅP, 1900/2000-tal.

Belysning.
Ca. längd 65, bredd 32, höjd 178 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Belysning.

Bruksslitage.

Antal besök: 723