CHIFFONJÉ, 1800-tal.

CHIFFONJÉ, 1800-tal.
249032. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Valnöt.
Ca. längd 103, bredd 47, höjd 150 cm.

Slitage, slagmärken, sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
249032. CHIFFONJÉ, 1800-tal.

Valnöt.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 815