FICKUR, Silver, IWC, röda siffror, 1900-tal.

2490310. FICKUR, Silver, IWC, röda siffror, 1900-tal.

Silver i båda boetterna.
Diameter 50 mm.
Kedja medföljer.

Lättare bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Silver i båda boetterna.
Diameter 50 mm.
Kedja medföljer.

Antal besök: 732