HÖRNSKÅP med VITRIN, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

249022. HÖRNSKÅP med VITRIN, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Idegran.
Ca. längd 66, bredd 46, höjd 182 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Idegran.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 757