Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
VÄGGTALLRIK, porslin och koppar, 1800-tal.
24900. VÄGGTALLRIK, porslin och koppar, 1800-tal.
Diameter ca 29 cm.
Bucklor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter ca 29 cm.
Bucklor.
Gomér & Andersson Linköping
889