FICKUR, silver, nyckeldragare, "L Brännström, Sundsvall". 1800-talets slut.

248991. FICKUR, silver, nyckeldragare, "L Brännström, Sundsvall". 1800-talets slut.

Märkt "L Brännström, Sundsvall, Ancre ligne droite, 15 rubis". Diameter 47,5 mm, vikt 88 gram. Kedja, gul metall, längd 31 cm.

Slitage, repor, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, bucklor.

Antal besök: 843