RING, antik, 1800-tal.

RING, antik, 1800-tal.
2489914. RING, antik, 1800-tal.

Skena i guld, stämplar saknas. Rosenslipade diamanter monterade i silverplatta . Ringstrl ca 54 (ca 17,50 mm). Vikt ca 4,2 gram.

Håller 14K syra. Lödningar.

Tema

Jul på Stockholms Auktionsverk

Gör en kostnadsfri värdering!

Håller 14K syra. Lödningar.

Tema

Antal besök: 1 061