DAM- OCH HERRHATT, 1900-tal.

DAM- OCH HERRHATT, 1900-tal.
248977. DAM- OCH HERRHATT, 1900-tal.

Damhatt, Bohlins modell, Göteborg.
Cylinderhatt.
Askar.

Bruksslitage. Skador på askar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cylinderhatt.
Askar.

Antal besök: 1 038