HÖRNSKÅP med VITRIN, gustaviansk stil, Tibro, 1900-tal.

248971. HÖRNSKÅP med VITRIN, gustaviansk stil, Tibro, 1900-tal.

Ca. längd 85, bredd 49, höjd 177 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 082