G.F LOTTER. KARTA, Kopparstick, 1700-talets slut.

248953. G.F LOTTER. KARTA, Kopparstick, 1700-talets slut.

Tobias Conrad Lotter Copper Engraving c. 1760.
54 x 62 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 62 cm.

Åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 270