KARMSTOLAR, 1900-talets mitt.

KARMSTOLAR, 1900-talets mitt.
248942. KARMSTOLAR, 1900-talets mitt.

Längd 56 cm.
Bredd 60 cm.
Höjd 84 cm.
Svartlackerade med fällbart ryggstöd.

Ostadiga, färgskador, torkad sits och ryggstöd.
Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 56 cm.
Bredd 60 cm.
Höjd 84 cm.

Åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 661