Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KARMSTOL, Kai Lyngfeldt-Larsen, Sören Villadsen, Danmark, 1960-tal.
248938. KARMSTOL, Kai Lyngfeldt-Larsen, Sören Villadsen, Danmark, 1960-tal.
Teak.
Bruksslitage. Torkad stoppning.
Gör en kostnadsfri värdering!
Teak.
Gomér & Andersson Linköping
1 168