HONORÉ DAUMIER. Karikatyrer, 5 stycken.

248921. HONORÉ DAUMIER. Karikatyrer, 5 stycken.

Frankrike 1808-1879.
Que diable Monsieur ne boguez.
4 stycken 50 x32 bladmått.
1 stycken 23 x 29 dagmått.

Åldersslitage, ramskador.

Honoré Daumier (1808–1879)

Gör en kostnadsfri värdering!

Frankrike 1808-1879.
4 stycken 50 x32 bladmått.
1 stycken 23 x 29 dagmått.

Åldersslitage, ramskador.

Honoré Daumier (1808–1879)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 297