B. FORSLUND. Figurin, Brons, "Dansa min docka", signerad och numrerad 316, 1900-tal.

248900. B. FORSLUND. Figurin, Brons, "Dansa min docka", signerad och numrerad 316, 1900-tal.

Höjd 32 cm.

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 1 875