LISA LARSON. Figurin, Brons, signerad och numrerad 178, 1900-tal.

248864. LISA LARSON. Figurin, Brons, signerad och numrerad 178, 1900-tal.

Mediterande figur.
Höjd 14cm.

Smärre åldersslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mediterande figur.
Höjd 14cm.

Smärre åldersslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 1 599