TAKARMATUR, smide/glas, 1900-tal.

248863. TAKARMATUR, smide/glas, 1900-tal.

Diameter 40 cm.

Bruksslitage samt oxiderad kedja.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 40 cm.

Antal besök: 577