BYRÅ, nyrenässans, 1800/1900-tal.

248839. BYRÅ, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Med fyra lådor, längd 103, bredd 49, höjd 92 cm.

Repor, sprickor samt slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, sprickor samt slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 696