FARTYGSRATT, trä, 1900-tal.

FARTYGSRATT, trä, 1900-tal.
2488170. FARTYGSRATT, trä, 1900-tal.

Betsat lövträ. Detaljer i mässing. Diameter ca 92 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 384