AFFISCH, James Bond 007, 1990-tal.

2488167. AFFISCH, James Bond 007, 1990-tal.

Med Pierce Brosnan, "Tomorrow never dies". Ca 173 x 108 cm.

Brukslitage. Veck. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage. Veck. Oramad.

Antal besök: 442