Bordsarmatur med mässingsfot och etsad dekor på kupa i opakt glas
Brännarrör stämplat med krona och Blyglas, 14'''
Höjd inkl. brännare, 31 cm.
Bruksskick.
Höjd inkl. brännare, 31 cm.
Bruksskick.