FOTOGENLAMPA i mässing och glas.

248815. FOTOGENLAMPA i mässing och glas.

Bordsarmatur med mässingsfot och etsad dekor på kupa i opakt glas
Brännarrör stämplat med krona och Blyglas, 14'''
Höjd inkl. brännare, 31 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. brännare, 31 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 263