2487924. vägg rack system Mitten av århundradet design.
vägg rack system Mitten av århundradet design Består av 4 element. Att ordnas individuellt.
Varje ca.. H 39 cm x B 95 cm x D 19 cm.
Tecken på ålder och användning är närvarande. Repor, stötar och vattenmärken.