vägg rack system Mitten av århundradet design.

2487924. vägg rack system Mitten av århundradet design.

vägg rack system Mitten av århundradet design Består av 4 element. Att ordnas individuellt.

Varje ca.. H 39 cm x B 95 cm x D 19 cm.

Tecken på ålder och användning är närvarande. Repor, stötar och vattenmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 694