OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Alplandskap, Signerad G.E Cordell samt daterad 1958.

248756. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Alplandskap, Signerad G.E Cordell samt daterad 1958.

63 x 98.5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 98.5 cm.

Antal besök: 2 978