VAGNSLYKTA, mässing/glas/svartmålad metall, enligt uppgift Ryssland.

248751. VAGNSLYKTA, mässing/glas/svartmålad metall, enligt uppgift Ryssland.

Elektrifierad, sent 1800-tal, höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 732