SERIETIDNINGAR, ca 230 st. 1900/2000-tal.

2487284. SERIETIDNINGAR, ca 230 st. 1900/2000-tal.

Kalle anka
Fantomen
Mad,
91:an Karlsson
Tarzan
Seriemagasinet
Buster
Helan & Halvan
Mumin
Oskar
Flinta
Dennis
mm mm.

Ej fullständigt igenomgånget.
Bruksslitage.
Skador. Märkning med bläckpenna förekommer.
Lådor ingår ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kalle anka
Fantomen
Mad,
91:an Karlsson
Tarzan
Seriemagasinet
Buster
Helan & Halvan
Mumin
Oskar
Flinta
Dennis
mm mm.

Ej fullständigt igenomgånget.
Bruksslitage.
Lådor ingår ej.

Antal besök: 541