Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ROBERT RIMBRO. Stilleben, akryl på duk, signerad Rimbo G/R och daterad 86/87.
248706. ROBERT RIMBRO. Stilleben, akryl på duk, signerad Rimbo G/R och daterad 86/87.
60x60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60x60 cm.
Garpenhus Auktioner
865