ROBERT RIMBRO. Stilleben, akryl på duk, signerad Rimbo G/R och daterad 86/87.

248706. ROBERT RIMBRO. Stilleben, akryl på duk, signerad Rimbo G/R och daterad 86/87.

60x60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60x60 cm.

Antal besök: 865