TERRIN, fajans, Stig Lindberg, Gustavsberg Studiohanden, målarmongram Maja Snis, 1940-tal.

24867. TERRIN, fajans, Stig Lindberg, Gustavsberg Studiohanden, målarmongram Maja Snis, 1940-tal.

Tot. höjd ca 19 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot. höjd ca 19 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 4 042