2486667. BOK, Ingeborg Erixson, Bonniers.
Ingeborg Erixson, Spegelbild, Albert Bonniers Förlag, Stockholm, 1955
Med dedikation och personligt brev från Ingeborg Erixsons man Sven X:et Erixson.
Omslag med slitage och smärre skador, inlaga i gott skick med smärre gulnad på foderblad.