Bestående av: 12 mattallrikar, 12 bordstallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, terrin, kanna, såsskål, 2 skålfat, 2 fat med hänklar, 2 +1+1 fat.
Slitage, enstaka nagg.