PARTI GLAS, 9 delar, lockurna, skål, bl a Reijmyre, Boda.

248577. PARTI GLAS, 9 delar, lockurna, skål, bl a Reijmyre, Boda.

1 lockurna i kristall, höjd, 21 cm, ettikettmärkt och signerad Boda
1 lockurna med slipad dekor, höjd, 22 cm, ettikettmärkt Reijmyre
6 skålar, "Ultima Thule", höjd 5 cm
1 skål, signerad Orrefors
2 ljusstakar, höjd, 18 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 skål, signerad Orrefors
2 ljusstakar, höjd, 18 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 673