EJNAR KOHLMANN. Olja på duk, träd vid sjö, signerad.

248569. EJNAR KOHLMANN. Olja på duk, träd vid sjö, signerad.

50 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 41 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 280