PAISLEYSJAL, 1900-tal.

PAISLEYSJAL, 1900-tal.
24855. PAISLEYSJAL, 1900-tal.

ca 320x163 cm.

Slitage och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
24855. PAISLEYSJAL, 1900-tal.

ca 320x163 cm.

Slitage och lagningar.

Antal besök: 1 944