STOLAR, ett par, nyrenässans, rottingsits, omkring sekelskiftet 1900.

248537. STOLAR, ett par, nyrenässans, rottingsits, omkring sekelskiftet 1900.

Ingår gör också en rulle rotting
Rygghöjd 105, sitthöjd 47 cm.

Bruksslitage, slagmärken samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 105, sitthöjd 47 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 135