FIOL, 1900-talets första kvartal.

248529. FIOL, 1900-talets första kvartal.

Fodral i olika träslag. Längd ca 60cm, stråke längd 74 cm. Kopia efter Stradivarius, etikettmärkt "Antonius Stradiuarius cremonenfis faciebat anno 1725". I transport fodral.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 829