EMMAFÅTÖLJ, 1800/1900-tal.

EMMAFÅTÖLJ, 1800/1900-tal.
248494. EMMAFÅTÖLJ, 1800/1900-tal.

Medaljongmönstrad klädsel.

Slitage, märken, repor. Bakben sitter löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medaljongmönstrad klädsel.

Antal besök: 655