LAVOARER, 1 par, jugend, ca 1910.

24846. LAVOARER, 1 par, jugend, ca 1910.

Uppfällbar överdel. Fanerad med ek och beslag i mässing. Längd 62, bredd 52, höjd 85 cm.

Bruksslitage och smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 045