SIDEBOARD, engelsk stil, vitmålad, 1900-tal, JOC-möbler.

248469. SIDEBOARD, engelsk stil, vitmålad, 1900-tal, JOC-möbler.

Längd 195, bredd 50, höjd 88,5 cm.

Färgslitage, en låda saknar lås samt en låda går inte att öppna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 155