PLÅTBURKAR 2 st, tidigt 1900-tal.

2484344. PLÅTBURKAR 2 st, tidigt 1900-tal.

höjd 25 cm, bredd 22 cm.

ålders- och bruksslitage, den ena med inristat namn på locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 25 cm, bredd 22 cm.

Antal besök: 291