BIJOUTERIER. 1960/70/80-tal.

BIJOUTERIER. 1960/70/80-tal.
2484096. BIJOUTERIER. 1960/70/80-tal.

4 par örhängen varav 3 par är clips
1 st armband, 20 cm
1 st hänge med kedja, gulmetall och akvamarin, 48 cm
1 st halsband, gulmetall och turkoser, 40 cm
2 st broscher, gulmetall. En i filigranarbete.

Bruksslitage, men överlag i gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st armband, 20 cm

Antal besök: 1 010