VAS, stengods, "Surrea" Wilhelm Kåge Gustavsberg.

248405. VAS, stengods, "Surrea" Wilhelm Kåge Gustavsberg.

Höjd ca 34 cm.

Slitage, märken, krackelyrer, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 34 cm.

Antal besök: 759