SÄNGBORD, 2delar.

SÄNGBORD, 2delar.
2484037. SÄNGBORD, 2delar.

Utskuren dekor på dörrar
Höjd ca 74cm
Bredd ca 40cm
Djup ca 35cm.

bruksslitage, märken, repor samt färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
2484037. SÄNGBORD, 2delar.

Utskuren dekor på dörrar
Höjd ca 74cm
Bredd ca 40cm
Djup ca 35cm.

Antal besök: 580